Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Június

2011.07.13

Fehér szalag vitorlás verseny

2011.06.24-én rendezték  a Fehér szalag "Classik" vitorlás versenyt, amin egyesületünk a körülményekhez képest kíválóan szerepelt. Versenyzőink a kíválóan felkészített hajót az abszolút 14. helyre hozták be, ami a mezőnyt és a néha erős szelet tekintve a jövőre nézve bizakodónak tünik.

A csapat tagjai: Kövesdán András Kapitány aki profi módon vezette a hajót és irányította a csapatot, Kövesdán Andrásné, Horváth Györgyi, Kun Csaba és Németh Péter voltak. Örömteli, hogy az egyesületünk színében induló két hölgy versenyző túl szárnyalt minden várakozást "lepipálva" férfi sportársaik, megbízható tagjai voltak a csapatnak.

Gratulálunk nekik ! Találkozunk a Kék szalagon.